5 tipů, jak využít kuchyňské police a ušetřit místo

Kuchyňské police jsou nezbytnou součástí každé kuchyně. Pomáhají nám udržovat pořádek a organizaci v kuchyni. Nicméně, pokud nevíme, jak je správně využít, mohou se stát spíše překážkou než pomocníkem. Proto jsme pro vás připravili .

1. Využijte výšku

Prvním tipem je využít výšku kuchyňských polic. Místo, které je vzdálené od očí, může být ideální pro uložení méně používaných předmětů, jako jsou velké hrnce nebo mixéry. Pokud máte kuchyňské police s více úrovněmi, můžete je využít k uspořádání věcí podle frekvence používání.

Kuchyňské police s více úrovněmi jsou ideální pro malé kuchyně, kde je málo místa na stolech a pracovních plochách. Můžete je umístit na stěnu nebo na volnou stěnu mezi kuchyňskými skříňkami.

2. Využijte stěny

Druhým tipem je využít stěny kuchyně. Můžete si pořídit police na stěnu, na které můžete uložit hrnce, pánve a další kuchyňské náčiní. Pokud máte malou kuchyň, můžete si pořídit police na stěnu, na které můžete uložit koření, oleje a další drobnosti.

Pokud nemáte dostatek místa na stolech a pracovních plochách, můžete si pořídit regály na stěnu, na kterých můžete uložit kuchyňské náčiní, koření a další drobnosti.

3. Využijte rohy

Třetím tipem je využít rohy kuchyně. Pokud máte kuchyňské skříňky s rohovým uspořádáním, můžete si pořídit speciální výsuvné police, které vám umožní využít celý prostor v rohu. Na tyto police můžete uložit kuchyňské náčiní, koření a další drobnosti.

Pokud nemáte kuchyňské skříňky s rohovým uspořádáním, můžete si pořídit speciální police na rohové uspořádání. Tyto police jsou ideální pro malé kuchyně, kde je málo místa na stolech a pracovních plochách.

4. Využijte pod kuchyňskými linkami

Čtvrtým tipem je využít prostor pod kuchyňskými linkami. Pokud máte kuchyňské linky s dostatečným prostorem pod nimi, můžete si pořídit speciální výsuvné police, které vám umožní využít celý prostor pod linkami. Na tyto police můžete uložit hrnce, pánve a další kuchyňské náčiní.

Pokud nemáte dostatek prostoru pod kuchyňskými linkami, můžete si pořídit speciální police na kuchyňské linky. Tyto police jsou ideální pro malé kuchyně, kde je málo místa na stolech a pracovních plochách.

5. Využijte kuchyňské police jako dekoraci

Pátým tipem je využít kuchyňské police jako dekoraci. Můžete si pořídit krásné skleněné nádoby, do kterých můžete uložit koření, těstoviny a další potraviny. Tyto nádoby mohou být nejen praktické, ale i krásným doplňkem vaší kuchyně.

Pokud máte rádi rostliny, můžete si pořídit květináče a umístit je na kuchyňské police. Rostliny nejenže krásně ozdobí vaši kuchyni, ale také mohou pomoci s čištěním vzduchu.

Jak vidíte, existuje mnoho způsobů, jak využít kuchyňské police a ušetřit místo v kuchyni. Stačí jen být kreativní a využít každý prostor, který máme k dispozici.