ASIR Lustr MANAVGAT měděný – moderní osvětlení pro interiér

ASIR Lustr MANAVGAT měděný je krásný a moderní lustr, který může být skvělou volbou pro váš interiér. Jeho design je úžasně originální, a společně s kvalitním materiálem, ze kterého je vyrobený, vytváří skvělý kousek, který ozdobí jakoukoli místnost.

Lustr MANAVGAT – o mu trochu podrobněji

Lustr MANAVGAT je tvořen kruhovou drobnou základnou, která drží tři kabely a na konci každého z nich je dřevěná objímka s měděným stínítkem. Jeho výška a výška stínítek je nastavitelná, což ho dělá velice praktickým – mohli byste ho umístit například do jídelny, nebo pracovny.

Lustr MANAVGAT je vyroben ze železa a habrového dřeva, což z něj dělá trvanlivý, kvalitní a hezký kousek. Jeho rozměry jsou Šířka: 114 cm, Výška: 100 cm, Průměr základní desky: 15 cm, Výška základní desky: 3 cm, Průměr stínítka: 24 cm, Délka kabelu: 180 cm, Typ objímky: 3 x E27, Výška stínítka: 7 cm, IP kód: IP20, Max 40 W.

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky

Při zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky je potřeba dávat pozor, abychom nevystavovali sebe a svou domácnost nebezpečí. Takové zapojování by měl provádět pouze odborně způsobilý člověk.

Kde nakoupíte ASIR Lustr MANAVGAT měděný

Pokud byste rádi ozdobili svůj interiér nádherným a praktickým kusem, jako je ASIR Lustr MANAVGAT měděný, můžete si ho zakoupit na stránkách Nábytek Přehledně. https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/asir-lustr-manavgat-medeny.

ASIR Lustr MANAVGAT měděný je rozhodně skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít v interiéru působivý a moderní prvek, který je navíc praktický a kvalitní. Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost!

ASIR Lustr MANAVGAT měděný