ASIR Nástěnné osvětlení KADEH – elegance v černé a zlaté

Nástěnné osvětlení KADEH je elegantním ztvárněním vkusně řešeného osvětlovacího tělesa v černé a zlaté barvě. Převážně elegantní tvar objímek může upoutat Vaši pozornost.

Design

Z malé základny v protilehlých směrech probíhající černá kovová ramena nesoucí designové objímky – to je charakteristika nástěnného osvětlení KADEH.

Jeho jedinečný design a čisté černé a zlaté barvy jsou dokonalým doplňkem kromě jiných moderních interiérů.

Vlastnosti

Toto nástěnné osvětlení je vyrobeno z kovu černé a zlaté barvy. Má rozměry 25 x 25 cm, výšku 50 cm a průměr základní desky 12 cm. Výška základní desky je 3 cm a typ objímky je 2 x E 27. Má také IP kód IP20 s maximální hodnotou žárovky 40 W.

Tento nástěnný lustr je naprosto bezkonkurenční a dokonale splní Vaše požadavky na kvalitu a estetiku.

Instalace

Je důležité zdůraznit, že instalace lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá a vyškolená osoba. Je třeba zajistit správné zapojení a provádět instalaci s maximální opatrností.

Závěr

Pokud hledáte elegantní a vkusné osvětlení pro Váš interiér, ASIR Nástěnné osvětlení KADEH je výbornou volbou. Tento lustr nejenže vyzařuje jedinečnou atmosféru, ale také slouží jako dekorativní prvek Vašeho prostoru.

Navštivte naše webové stránky a pokud budete mít jakékoliv dotazy ohledně tohoto luxusního nástěnného osvětlení nebo jakéhokoliv jiného bytového doplňku, neváhejte nás kontaktovat.

Asir Nástěnné osvětlení KADEH

Krása a elegance jsou klíčovými slovy při popisu ASIR Nástěnného osvětlení KADEH.