ASIR Pohovka SIESTA – trojmístná, hnědozelená: pohodlnost a design v jednom kusu

Naše trojmístná pohovka s jednoduchým, ale stylovým designem je skvělým doplňkem do vaší domácnosti. Vyrobena je v barevné variantě hnědozelené barvy, která dokonale ladí s ostatním nábytkem, ale zároveň dodává prostoru potřebnou dávku originality.

ASIR Pohovka SIESTA

Jaké jsou hlavní vlastnosti této pohovky?

Potah pohovky je z vysoce kvalitního polyesteru, který je velice snadno čistitelný a odolný vůči poškození. Určitě oceníte, že údržba pohovky je minimální a zároveň vypadá stále jako nová.

Díky rámu z bukového dřeva je pohovka stabilní, pevná a odolná. Rám je pečlivě zpracován a zajišťuje celkovou pevnost konstrukce. S touto pohovkou se nemusíte bát o její odolnost a můžete ji používat po mnoho let.

Čalouněná pohovka je umístěna na černých kovových nožkách, které se perfektně hodí k celkovému konceptu pohovky. Jejich výška je 20 cm, což umožňuje velikostně výborné proporce pohovky k vybavení místnosti.

Jaké jsou rozměry této pohovky?

Celá pohovka má šířku 230 cm, výšku 92 cm a hloubku 78 cm. Sedací plocha má výšku 43 cm a hloubku 62 cm. Je to velmi příjemné místo pro odpočinek a relaxování.

ASIR Pohovka SIESTA polštářek

Tato pohovka disponuje nastavitelným mechanismem opěradla. Také zahrnuje dekorativní polštářky, které dokonale zapadají a dotváří celkový design pohovky.

A nakonec ještě jedno důležité upozornění – na čalouněné a zboží vyrobené na zakázku dle přání zákazníka může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Bližší informace obdržíte po objednávce e-mailem.

Pokud hledáte pohodlnou a stylovou pohovku, která bude tvořit centrální bod vašeho obývacího pokoje, ASIR Pohovka SIESTA je tou pravou volbou.

Zde si můžete tuto pohovku zakoupit.