Asymetrický sprchový kout Polysan Easy EL2715 o rozměrech 120×90 cm

Asymetrický sprchový kout Polysan Easy EL2715 je skvělým řešením pro každou moderní koupelnu. Díky svému provedení bez vaničky je sprchový kout velmi praktický, snadno udržovatelný a zároveň designově působivý.

Sprchový kout Polysan Easy EL2715

Barva profilů a materiál

Sprchový kout Polysan Easy EL2715 je dodáván s kovovými profily v lesklém chromu. Výplň je z čirého skla, které díky povrchové úpravě ANTIDROP získává na vysoké odolnosti a velmi snadno se udržuje v čistotě.

Posuvný systém otevírání a orientace koutu

Sprchový kout Polysan Easy EL2715 disponuje posuvným systémem otevírání, který vám zajistí pohodlný a snadný přístup do sprchy. Kromě toho je tento sprchový kout vhodný jak pro levou, tak i pro pravou orientaci. Díky tomuto řešení může být tento produkt skvělým řešením pro každou koupelnu bez ohledu na její velikost.

Závěr

Vyberte si prostorný a praktický sprchový kout Polysan Easy EL2715 a získejte nejen kvalitní produkt s moderním designem, ale také funkční řešení pro každodenní užívání vaší koupelny. Koupit si tento produkt můžete na adrese: www.velkynabytek.cz/produkt/sprchovy-kout-asymetricky-120m90-cm-polysan-easy-el2715.