Červená silikonová forma na mini bábovky od Lékué – vynikající pomocník při pečení malých sladkých pochoutek

Pečte od srdce. Základem nemusí bát ani tak suroviny, jako kvalitní formy a nadšení pro pečení. Zamilujte se do cukrářských dezertů, zdobení a krémů. S formami značky Lékué budete co nevidět profesionálním cukrářem i vy. A právě forma na mini bábovky od Lékué je tou dokonalou pomůckou, kterou potřebujete, abyste vytvořili ty nejkrásnější a nejchutnější bábovky.

O kulinářské značce, která se nebojí změn

Lékué posouvá zajeté tradice v oblasti vaření a pečení. Tato mladičká značka z temperamentního Španělska se nebojí inovací. Právě proto hýří jejich produkty barvami, neobvyklými tvary a netradičními materiály.

Důraz kladou designéři nejen na originální vzhled, ale především na kvalitu, bezpečnost a jednoduché používání. Výsledkem je neobyčejné nádobí a kuchyňské vychytávky, které boří stereotypy a plně se přizpůsobí i vaření v mikrovlnné troubě.

Důkazem, že je Léuké opravdovým odborníkem potvrzují i řady ocenění Good Design Awars v roce 2007 a 2010.

O odolném materiálu

Designéři značky si stojí za použitím odolného silikonu. I když je jedná o formu plastu, prochází materiály přísnými hygienickými a bezpečnostními kontrolami. Jsou tedy zdravotně nezávadné a zajišťují bezpečné vaření.

Platinový silikon je lehký a odolný, navíc i praktický – jednoduše se čistí a s klidem ho můžete dát i do myčky. Nepřejímá pachy a odolává velmi nízkým i vysokým teplotám.

Forma na mini bábovky

A jak si tedy v praxi výrobky značky Lékué stojí? Velmi dobře. Forma na mini bábovky to dokazuje na sto procent. Je snadné ji manipulovat, vyndávat z trouby a vyčistit. Navíc silikon je protiskluzový, což zaručuje, že vám forma nespadne z ruky ani z opékacího plechu.

Forma na mini bábovky je vyrobena v barvě červené, což dodá vaší kuchyni ten správný šmrnc. Navíc má tvar s 10 kulatými prohlubeninami, díky kterým můžete upéct bábovky zcela symetrické a dokonalé.

Forma je vhodná pro pečení v troubě, a to i v mikrovlnné troubě. A to u nás v České republice prodávaná forma na mini bábovky od Lékué je skutečným hitem. Lze ji zakoupit například na stránkách https://www.nabytekhned.cz/produkt/cervena-silikonova-forma-na-mini-babovky-lekue.

Forma na mini bábovky je ideálním pomocníkem při pečení Vašich oblíbených cukrářských dezertů. Skvělý nápad je vykouzlit zvolna chladnoucí malou kopečkovou hromádku bábovky, kterou budou Vaši hosté jistě milovat. Nebo zkuste na základ bábovky připravit například mini ovocné tortičky – všechn