Dřevěné prkénko Orion ideální pro pečení pizzy či chleba!


O námi nabízeném dřevěném prkénku Orion

Dřevěné prkénko Orion je nejen krásným doplňkem k vaší kuchyni, ale také skvělým pomocníkem při pečení pizzy či chleba. Je vyrobené z kvalitního dřeva a disponuje rozměry 41,5 x 29,5 x 0,5 cm.

Orion doslova exceluje při pečení lahodné pizzy. Díky svému materiálu a velikosti udržuje rovnoměrnou teplotu a umožňuje vám připravit perfektní pizzový korpus.

Proč využít prkénko s rukojetí?

Přenášení a servírování jídla bývá často náročné a riskantní na špinavé ruce či podřezání prstu. Proto bylo prkénko Orion vybavené praktickou rukojetí, která vám ulehčí celou situaci.

Orion také oceníte během servírování sýrů nebo masa. Dřevěný povrch prkénka zamezí poškrábání a umožní vám pokojně nakrájet libovolný počet pochoutek bez toho, aniž byste museli mít obavy o svůj kuchyňský stůl.

Kde náš produkt zakoupit?

Pokud vás zaujalo naše dřevěné prkénko Orion, co nejrychleji zamířte na náš e-shop https://www.skvelynabytek.cz/produkt/orion-drevene-prkenko-pizza-chleb-41-5-x-29-5-x-0-5-cm. Tento skvělý pomocník vám doručíme až k vašim dveřím, abyste mohli co nejrychleji vyzkoušet jeho úžasné vlastnosti.

logo

Přejeme vám mnoho štěstí při přípravě lahodné pizzy či chleba s naším kvalitním dřevěným prkénkem Orion!