Elegantní postel Eka Čalouněná s úložným prostorem a černou látkou Trinity

Ním pro použití na nábytku, který bude intenzivně používán.

ÚLOŽNÝ PROSTOR S KOVOVÝM RÁMEM
Jednou z hlavních výhod této postele je také praktický úložný prostor. Tento prostor je situován pod matrací a je vybaven kovovým rámem, což zajišťuje jeho pevnost a stabilitu. Díky tomu můžete využít tento prostor na uskladnění sezónního oblečení, ložního prádla, nebo jiných věcí, které vám mohou zabírat mnoho místa.

MODERNÍ DESIGN
Postel Eka Čalouněná Elegant se vyznačuje moderním designem, který hodí do každého interiéru. Tuto postel lze umístit jak do velkorysých prostor, tak i do méně prostorných ložnic. Jeho černá barva a látková tkanina Trinity zapůsobí elegantně, ale zároveň neutrálně, což umožní interiéru přizpůsobit se této posteli, a nikoli naopak.

ZAHRNUJE LAMELOVÝ ROŠT
Postel Eka Čalouněná Elegant se dodává se standardním lamelovým roštem, což zajišťuje správnou podporu vašeho těla během spánku. Lamelový rošt napomáhá k optimálnímu rozložení vaší hmotnosti po celé ploše postele, a tím pádem podporuje kvalitní spánek.

JAKOU MATERACI VYBRAT?
Postel Eka Čalouněná Elegant se dodává bez matrace, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe odpovídá vašim potřebám. Stejně jako u standardních rozměrů postelí, i u této king size postele lze použít buď velkou matraci 180 x 200 cm, nebo dvě menší matrace 90 x 200 cm. Volba záleží pouze na vás – každý člověk má své specifické potřeby.

ZAKOUP TEĎ NA VELKYNABYTEK.CZ
Elegantní postel Eka Čalouněná s moderním designem, látkou Trinity a praktickým úložným prostorem si můžete objednat právě na www.velkynabytek.cz. Tato čalouněná postel s rozměry 180 x 200 cm vám poskytne dostatek prostoru pro pohodlný a kvalitní spánek, a zároveň vám nab