Expedo D – Masivní postel HERA s matrací MORAVIA a roštem ZDARMA v dub-laku 160x200cm

Postel z masivu HERA 2 nabízí jednoduchý design, který zapadne do každého interiéru. Je ošetřena ekologicky nezávadným lakem, který chrání proti mechanickému poškození, prodlužuje životnost a zjedodušuje údržbu. Manželská postel o šířce 160×200 cm se hodí do každé ložnice.

Matrace MORAVIA

Vámi zvolená matrace zajistí maximální komfort a kvalitní spánek. Doporučujeme k posteli Expedo D zvolit matraci MORAVIA. Tato matrace disponuje inteligentními a inovativními materiály, které zaručí komfort a zdravou oporu během spánku. Matrace je vyrobená z kvalitních materiálů a disponuje otočitelnou strukturou, která vám umožní využít obě strany matrace a prodloužit tak její životnost.

Na této adrese si můžete prohlédnout a zakoupit postel Expedo D s matrací MORAVIA a laťkovým roštem ZDARMA v dub-laku 160x200cm:
https://www.brega.cz/produkt/expedo-d-postel-z-masivu-hera-sendvicova-matrace-moravia-rost-zdarma-160m200cm-dub-lak.

Přírodní lak

Postel Expedo D je ošetřena ekologicky nezávadným přírodním lakem, který chrání proti mechanickému poškození a prodlužuje životnost postele. Díky laku je postel snadno udržovatelná a můžete ji snadno a rychle vyčistit.

Shrnutí

Postel Expedo D je ideální volbou pro ty, kteří hledají designovou i kvalitní postel. Vyrobená z masivu, disponuje ošetřením přírodním lakem a nabízí laťkový rošt ZDARMA. K tomu můžete zvolit vám nejvhodnější matraci, jako například matraci MORAVIA s inteligentními a inovativními materiály. Společně tak získáte postel, která vám zaručí krásný a kvalitní spánek.

Postel Expedo D

Použité materiály: masiv, PUR PĚNA.