Koupelnové umyvadlo levé MEXEN HUGO – stylový kousek do Vaší koupelny

Bez umyvadla si neumíte představit koupelnu? Není divu, jde a důležitou výbavu a najít to, které bude nejen moderní, ale také především funkční, není jednoduché. Využijte koupelnové umyvadlo v neutrální bílé barvě, která sluší každému interiéru.

Umyvadlo je situováno na levou stranu koupelny a díky sympatickým rozměrům,je přesně tím, které se hodí kamkoliv – minimalistické i barevné koupelny. Umyvadlo vás zaujme na první pohled. Jeho atypický tvar může být přínosem nejen v koupelnách, ale především také na samostatných toaletách.

Moderní design v kombinaci s pevnou sanitární keramikou

Vyrobeno je ze sanitární keramiky, která je pevná a odolná, brání před drobnými oděrkami a škrábanci. Baterii má na pravé straně a hodí se tedy na levou stranu. Disponuje otvorem na baterie a přepadovým otvorem. Každá koupelna nebo prostornější toaleta si ho zamilují. Stylový design se skvěle hodí do moderních a minimalistických interiérů, ale i do rustikálních a vintage koupelen, kde může tvořit zajímavý kontrast k ostatním prvkům.

Levá varianta pro maximální využití prostoru

Umyvadlo mexen Hugo se hodí do každé koupelny, ale především do menších prostor, kde je každý centimetr důležitý.

Díky svému umístění na levé straně koupelny zajistí maximální využití prostoru a umožní vám umístit další koupelnové prvky na pravou stranu, jako například sprchu nebo umyvadlo. Vzhledem k jeho rozměrům a atypickému tvaru je toto umyvadlo nejen praktické a plně funkční, ale také výrazným estetickým prvkem celé koupelny.

Jednoduchá instalace a snadná údržba

Snadnou instalaci a údržbu ocení zejména ti, kdo nemají příliš zkušeností s koupelnovými instalacemi.

Montáž je skutečně snadná a rychlá, a tak si s ní poradí i absolutní laik. Kromě jednoduché instalace je také velmi snadné umyvadlo udržovat v čistotě a hygieně, což je v koupelnách velmi důležité. Neutrální bílá barva nejenže vypadá skvěle, ale také se snadno udržuje a je velmi odolná vůči zabarvení a skvrnám. Umyvadlo mexen Hugo je proto skvělou volbou pro ty, kteří preferují vzhled a snadnou údržbu.

Klikněte zde a podívejte se na koupelnové umyvadlo levé MEXEN HUGO.

MEXEN HUGO umyvadlo
MEXEN HUGO umyvadlo zblízka
MEXEN HUGO umyvadlo v koupelně