Moderní designové křeslo ASIR NITTA s fuchsiovou barvou

Křeslo NITTA je přesně jako stvořené pro relaxaci, křeslo si nastavíte přesně podle sebe díky nastavitelným područkám v 5-ti úrovních. Křeslo má mohutné, pohodlné sedáky z kvalitní sedací pěny, což zajišťuje perfektní pohodlí. Stejně tak vám bude zaručeno mnoho radostných okamžiků trávených v tomto křesle, po náročném dni v práci.

Stylový design

V nabídce jsou stylové barvy čalounění a tak si můžete vybrat, kterou barvu si oblíbíte nejvíce. Nabízené barvy jsou nejen krásné, ale jsou i velmi praktické. Látka je z polyesteru, díky čemuž se velmi snadno čistí. Kovový rám křesla je stálý a velmi odolný.

ASIR NITTA Fuchsiová

Velikost a technické parametry

Křeslo má rozměr balení 128 x 35 x 65 cm. Hloubka sedu je 53 cm, šířka sedu je 60 cm a výška sedu je 45 cm. Rozměr lůžka je 135 x 70 cm. Tuto velikost oceníte zvláště v situaci, kdy máte v místnosti málo místa, křeslo se po složení do lůžka velmi snadno schovává. Sedák je vyplněn 24 DNS pěnou pro sezení a opěradlo 24 DNS pěnou pro záda. Tyto materiály zajišťují pohodlí a dokonale pevnou oporu pro vaše tělo.

ASIR NITTA Fuchsiová sedáky

Nastavitelné područky

Jak bylo již řečeno, křeslo je vybaveno 5-úrovňově nastavitelnými područkami, takže si je snadno nastavíte podle svých potřeb. Ať jste v jakékoli pozici, tento křeslo vám zaručí jedinečné pohodlí.

Podívejte se na následující odkaz a nakupujte křeslo ASIR NITTA s fuchsiovou barvou na Vybirejnabytek.cz. Věřte, že se stanete jedním ze spokojených majitelů tohoto kvalitního křesla.