Nový designový psací stůl PALL v antracitovém provedení


Pall stůl

Pall stůl je novým kouskem značky VelkyNabytek.cz, který je určený pro moderní pracovní prostory. Stůl disponuje velkou pracovní plochou, kterou ocení především studenti a tvůrci, kteří potřebují dostatek místa pro svou kreativitu.

Antracitové provedení stolu zase ocení všichni, kdo mají rádi minimalistický design a hledají nábytek, který bude skvěle působit v místnosti. Samotný pohled na tento kus nábytku vás okouzlí svým designem a provedením.

Kovová konstrukce zaručuje stabilitu

Díky pevné kovové konstrukci stolu nebudete mít problém s jeho stabilitou. Je totiž postavený na dvou silných nohách, které zajišťují, že se stůl nebude kymácet ani při pohybu a práci na něm. Tato kovová konstrukce také dodává stolu zaručenou pevnost a vydrží i delší a náročnější práci.

Pall stůl

Pracovní plocha a odkládací polička

Pall stůl disponuje velkou pracovní plochou, která vám umožní jednoduše si na ni položit notebook, monitor či další pracovní nástroje. Pokud máte rádi pořádek, rozhodně oceníte odkládací poličku umístěnou pod pracovní deskou, kde si můžete uschovat dokumenty, knihy nebo další pracovní pomůcky.

Stůl Pall nezaujme jen svým designem, ale také svou praktičností a funkčností, což ocení především všichni ti, kteří potřebují funkční a pěkný kus nábytku pro svou práci.

Zajímá vás více o tomto designovém psacím stole PALL v antracitovém provedení? Navštivte naši webovou stránku a objevte všechny jeho funkce a možnosti.