Nový závěsný věšák Wenko Verna: černý klenot pro váš interiér

Černý věšák Wenko Verna je nejen praktickým pomocníkem v koupelně, ale také stylovým doplňkem pro váš interiér. Jedná se o moderní designový kousek, který vynikne zejména na světlých obkladech.

Černý věšák Wenko Verna

Výhodná specifikace

Černý věšák Wenko Verna je vyroben z kvalitního silikonu. Díky tomu se dobře přizpůsobí tvaru vašich věcí a nevytvoří na nich oděrky. Věšák je velmi snadno instalovatelný – jeho umístění na dveře vám ušetří prostor a umožní pohodlné skladování vašich hygienických potřeb.

Věšák sedí na dveře od sprchy do tloušťky 10 mm, což zaručuje jeho pevnou fixaci a stabilitu. Jeho kapacita je dostačující pro většinu spotřebitelů – s šesti háčky zvládnete pověsit sprchové gely, šampony a osušky.

Závěsný věšák Wenko Verna v koupelně

Jaké jsou výhody černého silikonového věšáku?

Výroba z kvalitního silikonu zaručuje trvanlivost a odolnost, díky čemuž se budete moci dlouho těšit z krásného designového kusu. Současně věšák disponuje nízkou hmotností, což usnadňuje jeho montáž a údržbu. Stačí ho jednoduše opláchnout vodou a osušit hadříkem.

Vyberte si tento praktický doplněk do vaší koupelny nebo do klidového zóny v bytě. Černá barva věšáku na bílém podkladu obkladů či na čistých dveřích rozhodně vynikne a dodá vašemu interiéru spád. Kromě toho zůstane perfektně čistý a celkový dojem bude působit elegantně.

Kde si můžete objednat silikonový věšák Wenko Verna?

Pokud jste se rozhodli pro nákup tohoto designového kusu, můžete si ho objednat na našem e-shopu Wenko Verna. S jeho nákupem určitě neuděláte chybu, a to zejména pokud patříte mezi milovníky moderního minimalismu, který tuto koupelnovou doplňkovou výbavu velmi vítají.