Poklice s ochranným sítem průměr 29 cm pro ochranu motorů

Smazání jídla na kuchyňské lince může být někdy otravná záležitost. Navíc může zanechat špínu a tukové skvrny, které jsou velmi obtížné odstranit. To vše může vést k různým zdravotním problémům, pokud se na tuto špínu dostanete rukou nebo ustanete vdechovat prach z narůstajícího množství prachu. Proto je dobré uvažovat o ochraně kuchyňských prostorů a to díky poklici s ochranným sítem průměr 29 cm, která dokonale uchrání před nežádoucím praskáním tuku při smažení a zamezí tak znečištění sporáku i kuchyňské linky.

Ochranné černé nerezové síto

Ochranná poklice je vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručuje vysokou trvanlivost a odolnost vůči mechanickému poškození. Hlavním účelem této poklice je zabránit splaškům vařícího tuku při smažení a ochránit tak sporák a linku kromě toho poklice dokonale usměrňuje teplo a umožňuje rychlejší smažení jídla.

Proces smažení může být někdy poněkud stresující, protože je s ním spojeno mnoho rizik, ale s používáním této poklice se riziko nechtěných prskání tuku velmi snižuje. Síto, kterým je poklice vybavena, je vyrobeno z černého nerezového sítě s očky 0,30 mm, které mají sílu 18 oček na cm2. Pro dodání pevnosti a maximálního komfortu je na vrcholku poklice umístěn plastový knob, který umožňuje snadnou a bezpečnou manipulaci s poklicí.

Zachovejte svou kuchyni čistou a uklizenou

Největším pozitivem používání této poklice s ochranným sítem je, že dokáže usměrňovat teplo a zabraňovat nechtěným prskáním tuku při smažení. To nejenže usnadňuje proces vaření, ale také staví vaší kuchyni na čistotu a uklizenost, což má na dlouhodobější výhled vliv na vaše zdraví a hygienu.

V případě, že hledáte kvalitní poklici pro ochranu vaší kuchyně před nežádoucí špínou a tukovými skvrnami, navštivte internetový obchod a prohlédněte si nabídku naší poklici s ochranným sítem o průměru 29 cm. Zaručujeme, že s touto kvalitní a trvanlivou poklicí budete spokojeni a vaše kuchyň bude vždy čistá a útulná.

Nabídka, kterou uvedli jsme nabízí vysokou kvalitu a příznivou cenu. Pokud hledáte nejen kvalitu, ale i kreativitu v kuchyni, podívejte se na naše další produkty, které Vám nabízejí něco víc, než jen klasický design.

poklice s ochranným sítem

poklice s ochranným sítem

Navštivte naši stránku a zvolte si svoji oblíbenou poklici z naší široké nabídky!