Rohová rozkládací sedačka SINGER U – ideální kombinace designu a pohodlí!

Rohová rozkládací sedačka SINGER U je skvělou volbou pro každého, kdo hledá kombinaci designu a pohodlí. Tato sedačka je nejen velmi stylová, ale také velmi pohodlná. Je vyrobena z vysoce kvalitní pružiny vlnité a polyuretanové pěny T30, což ji dělá velmi příjemnou na spaní.

Rohová rozkládací sedačka SINGER U – pravá

Sedačka SINGER U je pravou rohovou sedačkou s potahovou látkou v krásné smaragdové zelené barvě a bílé ekokůži. Toto barevné provedení tvoří krásný kontrast a jistě skvěle doplní interiér vašeho obývacího pokoje. Kromě toho má i funkční stránku, protože nabízí 2 úložné prostory, kde můžete uložit například polštáře, deky nebo různé drobnosti.

Obrázek rozložené sedačky je pouze ilustrativní, protože uvádí jinou barvu, ale tento model je samozřejmě dostupný v zmiňované zelené a bílé. Rozměr sedačky je šxv (šířka x výška) 345 x 90 (70 cm se sklopeným záhlavníkem) x 202 cm. Ložná plocha je šxh (šířka x výška) 266 x 125 cm.

Výška sedu, hloubka sedu a výška nožek

Výška sedu činí 43 cm, což je ideální výška, která vám nezpůsobí problémy s vstáváním z pohovky. Hloubka sedu je 65 cm, což zase zajišťuje vaše pohodlí při dlouhém sezení. Výška nožek je 9,5 cm, čímž se rohová rozkládací sedačka SINGER U vynikajícím způsobem dostává do roviny s ostatním nábytkem.

Nohy kovové jsou dalším kladem této krásné rohové rozkládací sedačky. Kovové nohy ji nejen dodávají potřebnou stabilitu, ale také velmi dobře ladí s moderně vypadajícím designem této sedačky.

Sedačka SINGER U je dodávána v demontu, což umožňuje snadnou dopravu a také snadné sestavení, které zvládnete i sami. Navíc máte záruku 24 měsíců, což vám dává jistotu, že se jedná o kvalitní produkt.

Pokud hledáte rohovou rozkládací sedačku, která skvěle ladí s moderním interiérem a zároveň se budete na ní cítit příjemně, rohová rozkládací sedačka SINGER U je tou správnou volbou pro vás. Navíc ji můžete zakoupit na stránkách www.crosta.cz, kde si zvolíte nejen barvu, ale také možnosti dopravy a platby.