Rohová sedací souprava CASSARA v pravém provedení a barvě Gojo 05

Vybrat si kvalitní rohovou sedací soupravu není vůbec snadné. Výběr správného modelu se stává ještě náročnějším, pokud požadujeme určité parametry. Mezi nejoblíbenější parametry patří praktičnost a pohodlí. Oba tyto prvky ale zcela zaručuje rohová sedací souprava CASSARA v pravém provedení a barvě Gojo 05. Navíc se jedná o velmi hezký model, který se hodí do mnoha interiérů.

Praktická rohová sedací souprava

Velkou výhodou této rohové sedací soupravy je možnost rozkladu a vyklápěcí úložný prostor. Jsou to dva prvky, které jsou velmi často požadované. Rozkládací mechanizmus celkem jednoduchý a tak o rozložení na postel či delší pohodlné lůžko se postaráte velmi rychle a bez námahy.

Ale to není vše. Souprava CASSARA nabízí také úložný prostor, který se nachází pod sedáky. Stačí odmontovat polštáře z podnoží sofa, a můžete si přidat další místo na uložení. Co se tedy týče praktičnosti, tento model soupravy nadělá radost každému zákazníkovi.

Kvalitní pohodlí a materiál

Pohodlí je v tuto chvíli více než důležité. Trávíme velkou část svého volného času v obývacím pokoji, takže prostor musí být maximálně pohodlný a příjemný. Kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou zaručí komfortní posedání a odpočinek.

Ale aby se vám však sedělo na nové rohové sedací soupravě co nejlépe, bylo by vhodné vybrat kvalitní materiál. CASSARA má potah sedadel a válců polštářů z flekuodolné tkaniny, metoda ošetřování SONHO.

Hodí se do mnoha interiérů

Samozřejmě, design je také důležitý. Design CASSARA je nadčasový a stylový. Vzhledem k jeho jednoduchosti a elegance, lze ho velmi dobře sladit s mnoha interiéry, jako například moderním, minimalistickým prostředím nebo v tradičnějších obývacích místnostech, které mají mnoho zdobných prvků.

Je to tedy skutečně praktická, pohodlná a krásná rohová sedací souprava. Pokud hledáte co největší pohodlí, praktičnost a design v jednom, tak CASSARA je tím nejlepším řešením pro vaši obývací místnost. Pokud vás tento produkt zaujal, naleznete více informací i možnost zakoupit ji na této stránce.

Žena odpočívající na rohové sedačce
Rohová sedací souprava v interiéru
Interiér s rohovou sedací soupravou