Šedý venkovní koberec Universal Hibis – rozměr 80 x 150 cm


Šedý venkovní koberec Universal Hibis

Výborný volba pro tvou terasu či balkón

Koberec už dávno nepatří jen do interiéru. Pokud máš balkón nebo terasu, jistě chceš tyto prostory ladit do dokonalosti. A co k tomu patří víc než elegantní koberec?

Designově vyladěné kousky značky Universal

Značka Universal přichází s těmito designově vyladěnými fešáky, jež pozvednou vzhled tvého balkónu či terasy a dodají mu dokonalý vzhled. Navíc si je snadno zároveň i udržuješ v čistotě a poradí si s odoláním proti každodennímu opotřebení.

Vyrobené z polypropylenu

Vyrobené jsou z polypropylenu, který se postará o dobrou odolnost proti oděru či antistatické vlastnosti. A to jsou vlastnosti, které jsou využitelné nejen uvnitř domova, ale také venku.

Úžasný rozměr 80 x 150 cm

Koberec Universal Hibis měří 80 x 150 cm a je v této velikosti ideálním doplňkem pro tvou terasu nebo balkón. Jeho velký rozměr zajistí, že na něm najdeš místo na více věcí – třeba i na hezkou rostlinu, která na něm bude vynikat ještě více!

Zakoupit jej můžeš na Nabytekprozivot.cz

Chtěla by sis zakoupit tento venkovní koberec? Pokud ano, určitě bys měla zkontrolovat nabídku na Nabytekprozivot.cz! Na této adrese nalezneš tento koberec Universal Hibis ve šedé barvě i v jiných barvách, takže si můžeš vybrat to pravé pro tebe. A ještě k tomu si ušetříš čas a snadno a pohodlně si usnadníš celý ten proces nákupu. Tak na co ještě čekáš? Klikni na odkaz Nabytekprozivot.cz a objednej si tento elegantní koberec hned dnes!

Venkovní koberec Universal Hibis