Stylové svítidlo ASIR s designem PROFI – 4652 v zlaté bílé barvě na stěnu


Nástěnná svítidla jsou i hezkým dekoračním prvkem

Nástěnná svítidla jsou jednou z možností, jak osvětlit interiér domu či bytu. Hlavně na chodbách, kde se většinou neumisťují svítidla na strop, mohou být nástěnná svítidla velmi vhodným řešením.

Stylové svítidlo ASIR s designem PROFI – 4652 v zlaté bílé barvě je vynikajícím nástěnným svítidlem, které svou barvou dokáže skvěle dotvořit interiér. Je vyrobeno z kovového těla a má látkový klobouk o rozměrech 18 x 24 cm.

Technické specifikace

Toto nástěnné svítidlo má celkovou výšku 30 cm a průměr klobouku 18 cm. Typ žárovky, který do svítidla zapojíte, je E27. Rozměry základové desky jsou 10 x 10 x 2 cm.

Nastavení a zapojení svítidla je poměrně snadné, jelikož v balení najdete návod k instalaci a připojovací zařízení. Ochrana IP 20 zabezpečí, že svítidlo bude chráněno před vniknutím malých cizích těles, jako například prachu.

Upozornění

Je nutné dodržet pokyny uvedené v návodu a svítidlo zapojit pouze odborně způsobilou osobou. Pokud je svítidlo bez zástrčky, je třeba dodat kabel s patřičnými styčnicemi a zakončit je zásuvkou.

Žárovka není součástí dodávky, nicméně můžete si dokoupit takovou, která bude vyhovovat specifikacím svítidla.

Závěr

Pokud tedy hledáte stylové a elegantní nástěnné svítidlo do interiéru, svítidlo ASIR s designem PROFI – 4652 v zlaté bílé barvě bude pro vás tou správnou volbou. Navíc, až si jej objednáte na https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/asir-nastenne-svitidlo-profil-4652-zlata-bila, můžete být jistí, že na této internetové stránce získáte svítidlo za skvělou cenu.